Your SEO optimized title
0
Aradığın Her Parça Burada!!!
Hakkımızda

Otomotiv sektöründe 25 yıllık azimle ve inançla birikmiş tecrübemizi AVTOVAZ-LADA ve SKODA marka araçların orjinal, ithal ve yerli yedek parça toptan satışı ve pazarlama faaliyetlerini ciddiyet ve titizlik içinde sürdürmek için 2000 yılında İNTER OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. firması kurulmuştur. 

Hedefimiz, firmamız sorumlu bir anlayış içinde günümüzün iletişim teknolojilerini kullanarak en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunma anlayışı ile müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılama hedefini kendine şart koşmuştur. Ben değil, biz bilinci içinde olan yönetim şeklimiz ticari ilişkileri olan herkesi bu zincirin bir parçası olarak görmektedir ve karşılıklı fikirleri paylaşarak etkin çalışmalarını ön planda tutmaktadır. 

Bünyemizde AVTOVAZ-LADA 2101,2102,2103,2104,2105,2106,2107 AVTOVAZ LADA SAMARA 2108, 2109, 2099 AVTOVAZ LADA VEGA 2110,2111,2112, KALİNA 1118 SKODA FAVORİT FELİCİA olmak üzere 3500 çeşit ürün bulundurarak rekabet gücümüzü yüksek tutmayı sorumluluğunu hissetmiş ve hedeflerini buna göre saptamıştır.

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

Gelişen teknoloji ve hızlı iletişim teknikleri sayesinde, ürün kalitemizi artırarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak.

Vizyonumuz

Daha kaliteli ürünler satarak araçların daha uzun yollar katetmesini sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürün Kalitesi

Ürün kalitemizi en üst düzeyde tutarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Varoluşumuzun nedeni olan müşterilerimizin, beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Sürekli Gelişim

Varoluşumuzun nedeni olan müşterilerimizin, beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Yedekparcaonline.net gerçek ( reel ) bir kuruluş mudur ?

yedekparcaonline.net 2000 yılından buyana ticari faliyetlerini sürdüren ve sektöründe bir çok yeniliğe imza atan İNTER OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.'nin bir kuruluşudur. yedekparcaonline.net'e (90) 212 674 3 674 numaralı telefondan , (90) 212 671 0 284 numaralı fax'tan veya info@interotomotiv.com.tr mail adresinden hafta içi ve cumartesi saat 09:00 - 17:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Yedekparcaonline.net'in içeriği ve görsellerini kendi web sitemde kullanmak istiyorum, sakıncası var mı?
Yedekparcaonline.net'in görselleri ve içeriğinin telif hakları üretici firmalara aittir. İNTER OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. bu üretici firmaların yasal bayisi olduğu için içerik ve görseller yazılı izin alınmadan hiçbir şekilde kullanılamaz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et